اقامت در کاناداو تحصیل در آن درکانادا
برای تماشای این ویدئو در آپارات و یوتیوب روی لینکهای زیر کلیک نمایید .

ویدئوی مناظر آلمان در یوتیوب

ویدئوی مناظر آلمان در سایت منتو میگریت

 

آشنایی با آلمان

 جمهوری آلمان، کشوری است در اروپای مرکزی که از شمال غربی به دریای شمال، از شمال به دانمارک و دریای بالتیک، از شرق به کشورهای لهستان و جمهوری چک، از جنوب به اتریش و سوئیس و از غرب به فرانسه، لوگزامبورگ، بلژیک و هلند محدود است.
نواحی شمالی کشور را دشتهای پهناور فراگرفته و نواحی مرکزی این سرزمین از رشته کوههای بسیار بلند پوشیده شده، در منطقه جنوبی که از دره دانوب شروع می­شود، فلات باواریا قرار دارد. در حاشیه مرزهای جنوبی آلمان کوههای الپ باواریا واقع است.
بزرگترین دریاچه آلمان، دریاچه «بودن» با 545 کیلومتر مربع مساحت است. بزرگترین جزیره آلمان جزیره روگن با 930 کیلومتر مربع وسعت در دریای بالتیک قرار دارد.

 از نورنبرگ تا هامبورگ

نورنبرگ با طبیعت بکر و کوهپایه ای، شهری مناسب برای گشت و گذار و پیاده روی در اوج زیبایی ها است، شما مینوانید در این شهر بسیار دیدنی، دستان خود را دور کردن یک خرس قطبی حلقه کنید و در کنارش عکس یادگاری بگیرید.

هر مسافری اگر یکبار به باغ وحش نورنبرگ سر بزند حتما دوباره از آن دیدن خواهد کرد.این جمله تبلیغاتی، به خوبی فضای باغ وحش این شهر را ترسیم می کند. در این باغ وحش، انواع گونه های حیوانی از قبیل دلفین، شیر دریایی و خرس قطبی زیست می کنند و در عین حال، پیاده روی در پارک آبی یخ رده آن تجربه ای بسیار لذت بخش است.

نورنبرگ در آسمان کشور آلمان، مانند خورشید می درخشد.همین یک جمله معروف مارتین لوتر برای معرفی شهر نورنبرگ کافی است، شهری که در تاریخ سیاسی آلمان جایگاه برجسته ای دارد، شهری که برخی از بزرگان نازی درآن پرورش یافتند و هیتلر، تظاهرات پرشور حزب نازی را در این شهر به راه انداخته است و بعد از جنگ جهانی دوم نیز نورنبرگ با حفظ جایگاه تاریخی خود، میزبان دادگاه بین المللی جنایات جنگی نظامیان نازی بود که همین مساله باعث شد نام این شهر، در سراسر جان پرآوازه شود و با محاکمات تاریخی نورنبرگ به معروفیت برسد.حتی اگر از جذابیت های کریسمس و شب ژانه و جشن های سالنو در نورنبرگ صرف نظر کنیم. سفر به این شهر زیبای آلمان در تمام فصول سال خاطره انگیز و سرشار از شور و نشاط است، شهری پر انرژی که خواب ندارد و در تمام طول شبانه روز بیدار است، درحالی که قرن های متمادی، نورنبرگ پایتخت غیر رسمی ژرمن ها و امپراطوریروم باستانی بود و پادشاهان آلمان ترجیح می دادند در این شهر اقامت کنند.به همین دلیل است که هنوزهم جواهرات و تاج های پادشاهی در این شهر نگهداری می شود.نورنبرگ یک شهر غنی با معماری شگفت انگیز است، به طوریکه ساختمان های آن هنوز هم حیرت هنرمندان و معماران را برمی انگیزد.

موزه ها:

تماشای دخمه های پر پیچ و خم زیر زمینی که صدها سال پیش با سنگ های تراشیده ساخته شده اند، امروز برای توریست ها بسیار جذاب است.دخمه های سنگی سنگی این زندان تاریخی که تاحدود زیادی بازسازی شده است، همچنان حال و هوای خاص خود را دارند و شما می توانید بعد از بازدید از این زندان قرون وسطی، یک فنجان قهوه هم در دخمه های آن بنوشید دخمه هایی که با همان معماری کهن تزیین شده اند.ام نورنبرگ موزه های هنری از یک سو و موزه های تاریخ معاصر از سوی دیگر، این شهر را به یک مرکز مهم تاریخی برای علاقه مندان به فرهنگ و تاریخ آلمان تبدیل کرده است. در عین حال از آنجایی که نورنبرگ به عنوان مهم ترین شهر نازی ها و مرکز تبلیغ قوانین نژاد پرستانه نازیسم و همجنین به خاطر محاکمه نظامی سران نازی، در دنیا مشهور شده است، از لحاظ تاریخ معاصر نیز اهمیت بسیاری دارد.در مرکز اسناد نورنبرگ شما می توانید با اتفاقات جنگ جهانی آشنا شوید و اسناد و فیلم های به جا مانده از آن زمان را مشاهده کنید.

تقویم سفر:

سفر به نورنبرگ در هر فصلی از سال دلپذیر است.با این حال فصل بهار و اواخر زمستان، این شهر میزبان گردشگران بیشتری است.بهار از مارس تا می ادامه دارد و از دسامبر به بعد و همزمان با برگزاری جشن های سال نو، نورنبرگ حال و هوای کاملا توریستی به خود می گیرد و روزهای برفی و تفریحات زمستانی، لذت سفر به این شهر زیبای آلمان را دو چندان می کند.

 مهاجرت به استرالیا-مهاجرت به استرالیا - گرفتن اقامت استرالیا