عنوان: نکات اصلی تعیین به روز ترین آتلیه عروس


تکنیک های انتخاب آتلیه عروس نکات مهمی را در مورد نحوه اتنخاب آتلیه به شما عروس و داماد خوشبخت معرفی میکند.

سفارش کیک و شیرینی عروسی از مهم ترین نکات در برگزاری مراسم عروسی برای عروس و داماد است و کیک و شیرینی مناسب اهمیت زیادی دارد.

شاید برای هریک از ما پیش آمده باشد که به عروسی دعوت شده باشیم و کیک و شیرینی که در مراسم عروسی سرو شده از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد. برگزاری جشن عروسی از آن دسته فعالیتهایی می باشد که کیفیت آن وابسته به تک تک عناصری است که در کنار یکدیگر قرار گرفته، بنابراین بهتر است به راحتی از کنار مسائلی که به ظاهر شاید کم اهمیت به نظر برسند نگذریم. تحقیق و امتحان و پرس و جو لازمه یک انتخاب صحیح می باشد.

در این مقاله بدنبال انتخاب بهترین گزینه برای کیک عروسی خواهیم بود.

نحوه انتخاب شیرینی مناسب و کیک عروسی به پیشنهاد تشریفات مجالس
قنادان بهترین افرادی می باشند که می‌توانند راهنمایی صحیحی راجب وزن مناسب برای کیک داشته باشند.
توجه داشته باشید که بزرگ‌ترین کیک یک‌طبقه‌ای که شکل و حجمی زیبا داشته باشد بیشتر از ۶ کیلو نمی‌شود و معمولا برای مراسمی مثل ازدواج مرسوم نیست که کیک یک طبقه باشد بلکه کیک های دو سه طبقه هم زیباست، هم متناسب با تعداد مهمانان می‌تواند یکی از انواع دسر‌هایی باشد که همراه شام سرو می‌شود.

در تهیه کیک معمولا مواد مختلفی به‌عنوان مخلفات اضافه می‌شود که طعم و مزه خاصی به کیک می‌دهد؛ این مواد می‌تواند موز، آناناس، گردو یا شکلات باشد. توجه کنید میوه‌هایی مثل موز و آناناس ممکن است به‌دلیل برش خوردن و فاصله زمانی تهیه تا مصرف تغییر رنگ دهند پس بهتر است از آن‌ها بگذرید و انواع مغزها یا شکلات‌ها را انتخاب کنید.

یک قناد حرفه ای پیدا کنید
اگر قناد معروفی نمی شناسید، می توانید از مسئول تشریفات سالن پذیرایی خود سؤال کنید که آیا قناد حرفه ای سراغ دارد؟

قنادی را پیدا کنید که بتواند خواسته شما را با توجه به بودجه در نظر گرفته شده برآورده سازد. برای این کار تحقیقات لازم را انجام دهید؛ برای مثال می توانید از کسانی بپرسید که از کیک عروسیشان لذت برده اید و یا اینکه به وب سایت های قنادی های مختلف سری بزنید.

نکته: قبل از سفارش توجه داشته باشید که در قراردادتان این موارد قید شده باشد: شماره تماس فروشنده ، تاریخ عروسی، محل تحویل کیک، هزینه های مربوط به تحویل کیک، هزینه نهایی، ویژگی های مدل و طعم کیک بعلاوه ی قوانین لغو قرارداد و استرداد هزینه.

تزیینات خاص به کار ببرید
کیک خود را یک اثر هنری بزرگ در نظر بگیرید. همانطوری که شما هیچوقت یک اثر هنری از پیکاسو را در قابی پلاستیکی نمی گذارید؛ بنابراین، نباید از یک ماکت معمولی و تکراری عروس و داماد برای تزیین روی کیک استفاده کنید. برای مثال اگر می خواهید عروسی خود را در کنار ساحل برگزار کنید می توانید از یک شاخه خوشه ای مرجان برای تزیین روی کیک استفاده کنید و یا اینکه در فصل زمستان می توان فوندانت را به شکل کریستال های برف در آورد و روی کیک گذاشت. ایده ی دیگر می تواند طراحی روبان هایی از مخلوط تخم مرغ و شکر به صورت آبشاری باشد.

نکته: اگرهیچ ایده ای برای این کار ندارید پیشنهاد می کنیم که چیزی روی کیک خود نگذارید. بعضی از مدل های کیک، به تنهایی فوق العاده به نظر می رسند و نیازبه وسیله ای برای تزیین ندارند.

 در روز برفی فصل زمستان عکاسی عروسی میتواند یک ایده بسیار زیبا و رمانتیک برای ژست عکس عروس و داماد باشد.

 مراسم عروسی- آتلیه عروس- مراسم عروسی